Kontakt os

Tonax A/S

lundvej 24
8700 Horsens

denmark

Tlf:+45 86 89 80 29

mandag til torsdag 8.00-16.00

Fredag 8.00-15.00

 

Send en mail til os:
info@tonax.dk
bestilling@tonax.dk (sikker mail)

(bestilling@tonax.dk er en krypteret mailadresse til bestillinger og mails med fortrolige oplysninger)

 

CVR. Nummer: 29627681

Maria Brohus

Administration

info@tonax.dk

bestilling@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 86898029

Marianne Frimann

Lager og indkøb

lager@tonax.dk

tlf: 86898029

Malene Gram

direktør / General manager

malene@tonax.dk

Tlf: +45 31638029

christina Hansen

audiologisk rådgiver

christina@tonax.dk (sikker mail)

til: 22602285

Anja Krag Svennesen

Økonomichef / finance manager

anja@tonax.dk

tlf: 30273234

thomas trunz petersen

Høretekniker

thomas@tonax.dk (SIKKER MAIL)

Tlf: +45 22602284

Mark Johansen

HøreTekniker

mark@tonax.dk (sikker mail)

Tlf:25108080

Peter Trunz Wiis

Høretekniker og akustisk Konsulent

peter@tonax.dk (sikker mail)

tlf: 31763341

Jacob Dam Andersen

Høreteknisk Seniorkonsulent

jacob@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 40890021

Lars Daugaard

Høretekniker, akustisk konsulent samt teleslyngespecialist

lars@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 31752392

Lars holmelin

HøreTekniker

larsholmelin@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 22602286

 
 

 

Din kurv

Kurven er tom...