Kontakt os

Tonax A/S

lundvej 24
8700 Horsens

Tlf: 86 89 80 29

mandag til torsdag 8.00-16.00

Fredag 8.00-15.00

 

Send en mail til os:
info@tonax.dk
bestilling@tonax.dk (sikker mail)

(bestilling@tonax.dk er en krypteret mailadresse til bestillinger og mails med fortrolige oplysninger)

 

CVR. Nummer: 29627681

Maria Brohus

Administration

info@tonax.dk

bestilling@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 86898029

Marianne Frimann

Lager og indkøb

lager@tonax.dk

tlf: 86898029

Malene Gram

Markedsdirektør

malene@tonax.dk

Tlf: 31638029

Kim Charles Nielsen

Økonomidirektør

kim@tonax.dk

tlf: 20457436

Bettina Kroghede

Sales Manager

bettina@tonax.dk

Tlf: 22602284

Peter Trunz Wiis

Tekniker

peter@tonax.dk (sikker mail)

tlf: 31763341

Jan Calundan

Chefrådgiver, specialløsninger

jan@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 40458029

Mark Johansen

Tekniker

mark@tonax.dk (sikker mail)

Tlf:25108080

Jacob Dam Andersen

Tekniker

jacob@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 40890021

Erik frandsen

Tekniker

erik@tonax.dk (sikker mail)

Tlf:22602283

Lars Daugaard

Tekniker

lars@tonax.dk (sikker mail)

Tlf: 31752392

 

Din kurv

Kurven er tom...